Židrūno Japerto bitynas
 

INTEGRALINĖ VAŠKO TERAPIJA

Tai moderni viso kūno gydymo metodika, kurios metu stimuliuojami akupunktūriniai taškai lašinant vašką. Šia procedūra siekiama išvalyti žmogaus kūno energinius kanalus ir meridianus, bei aktyvuoti organizmo natūralų savęs gydymo procesą.
Vaško terapijos metu specialių tirpalų, eterinių aliejų, natūralaus vaško, ugnies liepsnos ir specialisto ketinimo galios pagalba atstatomi energiniai srautai meridianuose, išvaloma destruktyvi informacija, atsikratoma ligų, stiprėja gyvybinė ir seksualinė energija visuose fizinio ir energinio kūno lygmenyse. Karštas vaškas, įsigeriantis į kūną kartu su specialiais gydomaisiais tirpalais per pagrindinius meridianus ištraukia energinius sutankėjimus, blokus, krešulius, toksinus, atkurdamas organų optimalius energinius ir biocheminius parametrus.
Šiai terapijai naudojama rankų darbo žvakė - gryno bičių vaško, be jokių priedų. Procedūra trunka 2-3 valandas, priklausomai nuo to su kuriais meridianais, akupunktūros taškais, sąnariais ar probleminėmis kūno vietomis yra dirbama. Vaškas lašinamas ant audeklu uždengtų kūno vietų, todėl jaučiama šiluma, pavojaus nudeginti odą nėra. Lašinama tol, kol tam tikros kūno vietos pasidengia storu sluoksniu. Kadangi, tai šamaniška technika, daug reikšmės turi, kaip kapsi vaškas. Žvakė gali rūkti, o vaškas keisti spalvą, nesustabdomai lietis arba sunkiai lašėti. Šie požymiai specialistui rodo, kaip žmogaus elektromagniatiniame lauke cirkuliuoja energija, kur yra susiformavę blokai. Kai problemos išsisprendžia, vaškas ima lašėti tolygiai.

SEANSO KAINA - 70 Eur.